Velkoobchod jízdních kol a velomateriálu

Jízdní kola

Jízdní kola SPRINTER jsou nabízena ve variantách: dětská, horská a crossová kola, přičemž v sobě snoubí kvalitní součásti s moderním designem rámů a vybavením. Rámy a díly jsou dováženy z Taiwanu a Číny a samotná kola jsou kompletována ve firmě KOLSPORT v ČR. Firma KOLSPORT spolupracuje s předními designéry na Taiwanu a dalšími odborníky z oblasti cyklistiky. Tudíž je schopna nabídnout vždy moderní modely, aktuální pro současné dění na trhu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, to znamená, že plně respektujeme a jsme schopni splnit jeho přání a požadavky.

V dětské variantě kol SPRINTER nabízíme modely (hliníkové i hi-tenové) v crossové i horské verzi, které lze spatřit v patřičné fotosekci. Co se týče horských a crossových kol, zákazník si u nás může vybrat patřičný rám, jehož charakteristiky a design se mu líbí a k němu si poté zvolit výbavu kola podle svých např. cenových či kvalitativních preferencí.

Výběr je následující: TX-71, TY-37, ALTUS, ACERA-ALTUS, ACERA 7, ACERA 8, ALIVIO, DEORE, DEORE (používají se výhradně kompletní sady SHIMANO). Samozřejmostí je možnost výběru pevné či odpružené vidlice pro patřičný typ kol (horských či crossových).

V sekci horská a crossová kola jsou jen ukázky z některých námi vyráběných modelů. Při volném výběru vidlice, rámu a specifikace nejsme schopni zdokumentovat celou nabídku.Copyright © 2019 Kolsport